Carporty

Carporty pełnią funkcję fotowoltaicznej wiaty samochodowej. Zaletą takiej konstrukcji jest nie tylko zadaszone miejsce garażowe, ale również możliwość generowania energii elektrycznej pochodzącej ze słońca.  

W swojej ofercie posiadamy drewniane wiaty garażowe dla samochodów charakteryzujące się ogromną stabilnością oraz wysoką odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Szczelny system łączenia modułów fotowoltaicznych sprawia, że dach carportu staje się całkowicie nieprzepuszczalny dla wody. 

Do produkcji  carportów wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, dzięki czemu mamy pewność, że nasze konstrukcje są niezwykle solidne. Dodatkowo każda konstrukcja dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając jego pomysły, dodatkowe życzenia oraz możliwości finansowe. 

 

Istnieje również możliwość zakupu ładowarki do samochodów, dzięki czemu podczas postoju można ładować swój samochód i to zupełnie za darmo! Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie dla osób planujących zakup i/lub posiadających samochody hybrydowe/elektryczne.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz zgłoszeniowy lub facebooka.